Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem U reproduktorů Logitech Z2300 hraje pouze jeden kanál.

Zdravím,
mám problém s reproduktory Logitech Z2300, hraje pouze subwoofer a pravý kanál. Teda abych byl přesný, tak levý kanál hraje taky, ale velice potichu. Můžete mi někdo poradit v čem by mohla být chyba(kabelem to určitě není) a pokud by to bylo zesilovačem, existuje nějaká možnost jak to opravit?

Díky moc
Kirass

Tak teď si mě fakt pobavil. Je mi jasný že se nestanu elektrikářem během pěti minut, ale spíš by mě zajímalo jestli to můžu nějak proměřit nebo tak, abych zjistil kde je chyba.

Jinak to asi půjde rovnou k někomu znalému.
Díky
JK

jediné, co s tím můžeš udělat, je to, že když se dotkneš špičky toho konektoru, co strkáš do počítače (něčím kovovým), tak má bručet jeden kanál. Když se potom dotkneš toho "kroužku", co je pod ním, tak má bručet druhý kanál a je-li vše v pořádku, včetně balance nastavené doprostřed (pokud to zesilovač má), tak by brum měl být zhruba stejně hlasitý. Pokud zkonstatuješ, že jeden kanál nebručí (nebo bručí nápadně tiše), je tam chyba.