Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lara is back

Tak přátelé, příští měsíc je tu TombRaider Legend, ura, ura.

Malá ukázka : TRL_4.wmv

Případné kritické ohlasy prosím vynechejte.

Odkaz je už nefunkční. Fuente.

Jednoznačně nejlepší atmosféra byla v TR 1, ale vůbec nemá cenu to hrát
jinak, než pod Voodoo1 pod Glide, na software mod je to o ničem.
Kvalitní atmosféru měla i dvojka, ta už jela pod DirectX. TR 4 už byla
dost adventurní. Poslední kousek Angel of Darkness jsem nedohrál, žralo
mě tam ovládání, takže se těším na nový díl. Do 14 dnů by měl být na krámech.

Caucau! K tvemu predeslemu vlaknu: jednicka byla nejlepsi a nekompromisni! Z me "paranske" a "Voodoo-ovske" ery mi v pameti utkvela tato dila: Tomb Raider, Unreal, Quake, Half Life, Jedi Knight a /ted si nevzpomenu: nemrtvy bojovnik s nenapodobitelnymi hlaskami/. Ach jo, mit cas, sjedu si to znovu...

pochopitelně, z voodoo éry nesmíme vynechat Turok - Dinosaur Hunter, což pochopitelně byl právě ten titul, který "zabil" dobu neakcelerovaných her.. Ad nemrtvý bojovník s nenapodobitelnými hláškami, nemohlo jít o Blood/Blood 2 (jednička byla na engine Duke Nukem 3-D, dvojka už běžela akcelerovaně..)

Jsem to vyřešil s Angel of Darkness velmi prostě. Pozval jsem
kámošku pařanku, donesla sebou svoje sejvy a já jsem v klidu
popíjel, zatímco jsem se díval, jak se vybrané nejlepší pasáže
ze hry přede mnou odvíjejí.
Kromě ovládání me tenkrát příšerně vytočilo, když jsem někde
3 hodiny bloudil od ničeho k ničemu, pak jsem odsunul nějakou
kostku o kousek dále a objevil jsem nápis, že Lara získala dostala
dostatek síly ( to je teda logika ) a mohla už rozkopnout nějaké
zavřené dveře atd ...

Kámoš už to má full z internetu, akorát musel vyléčit jeden zavirovaný soubor.
Na tuhle jeho "bůhvíjakou" verzi dlabu, počkám si na origoš.

Díky za link, bohužel zítra tedy budu muset zrušit na jednom HDD svoje vymazlené WinME
a nainstalovat W2000 nebo XP. Úplně mi tečou slzy :-/.

tak já tedy vynechávám svuj ohlas 8-)
edit// ted jsem se kouknul na ukázku a byl jsem příjemně překvapen, vypadá to jako pěkná hra... ale Marta je marta...

Samozrejme že bude. Založ ho. A ja sa ti postarám o prvý príspevok. Ktorý TT hrávaš?

Edit: Súhlas s Moas.8-)

[mod]msx: Ty jsi moderator, ze odpovidas? ;-):-)
Moas: Samozrejme neni problem, jenom ho zarad do spravne kategorie, do pokecu. Krome temat uvedenych v pravidlech jako nepripustna je mozne zalozit thread vpodstate o cemkoliv. (rh)[/mod]