Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Upozornění AVAST

Ahoj,poslední dva týdny, nekolikrát denně na mě vybafne hlášení avastu ze program je zastaraly a takový ty kecy,ja jsem s tou verzí co mám (4.8 pro) spokojenej,a pokud nemusím tak na novou přecházet nechci.
Už jsem skusil asi vše možné,ale nevíte jak to upozornění vypnout??
Licenci mám ještě platnou.

No vše je dobré až do doby kdy je třeba použít Obnovení Systému. Ten hnusný nový Avast to pěkně o 5 minut prodlouží : ( Může za to tenhle zmetek - Object "Backdoor (IRCBot) Trojans Spyware/Adware" found in File System! Action Taken: Entries Removed ( proscanováno MWAV 12 ). A navíc má ten nový Avast pindy když spouštím určité programy, takže je třeba mu někdy zavřít papulu - ale což je zase pár kliků myší zbytečně navíc. Jo zlatá 4.8

Původní "Alwil" dnes "AVAST Software" skončil s podporou Avast4,8 pro jeho zastaralost. Není vůbec žádný důvod se tohoto produktu držet. Nové rezidenty Avast5.0.677 jsou nově koncipovány včetně vyvážené heuristiky a navíc je přehledně graficky zpracován provoz antiviru. Co se týká automatických aktualizací tak v předchozí diskuzi došlo k nepochopení. Aktualizaci je možné samozřejmě bez následků vypnout, ale tím přechází zabezpečení PC na uživatele. Sám jsem bez problémů aktualizoval ručně - ovšem pravidelně a to právě u Avast4.8 i Avast4.7

ws79, 01.11.2010 20:48
---Jak by se to dělalo v podnicích, v kterých ještě nasazení 5.x verze není možné?---

Co tomu brání? Nízký tlak páry v rozvodech PC? Dotaz nejasný.

Pro podniky je pouze placená verze Avast a ta má plnou podporu "Avast Software".