Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako premigrovat net com org domeny

Bohuzial kedze som raz nemal poruke platobnu kartu objednal som si registraciu net domeny u psisca. Postupom casu sa to nakopilo a ja by som rad premigroval vsetky domeny co u nich mam niekde inde nakolko uz odmietam dalej platit tejto firme co i len korunu.
Ma niekto skusenosti s migraciou domen?

Se mi na psovi ještě jedna doména com válela. Takže jsem objednal na xxxxx.cz parking. Tohle přišlo e-mailem:

Prevod domeny xxxxxxx.com:
U generickych domen (mezi ktere patri i domena COM) je prevod mozny dvema
zpusoby:
1. Bude provedeno prodlouzeni domeny o 1 rok (za poplatek 295,- kc)
soucasti ktereho jsou z nasi strany take provedeny potrebne zmeny, zejmena
zmeny DNS zaznamu domeny.
2. Zmenu DNS si zakaznik zaridi sam, neni potom nutne domenu prodluzovat a
platit prodluzovaci poplatek 295,- Kc.

Tyto podminky si klade registrator, neni to tedy nas vymysl a je nutne si
jednu z moznosti vybrat.
Pokud si vyberete moznost cislo 1, kontaktujte nas prosim emailem,
vystavime Vyzvu k platbe za prodlouzeni domeny.
Pokud si vyberete moznost cislo 2, staci prostrednictvim vaseho soucasneho
technickeho spravce nebo soucasneho registratora zmenit DNS servery domeny
na nasledujici:
primarni server: xx.xxxxxx.cz
sekundarni server: xx.xxxxxx.cz

Jestli ti to mpomůže.