Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domena a hosting

Mám v úmyslu pořídit si doménu a nějaký webhosting (cca100MB). Protože v tom plavu, třeba mě někdo opravíte.
Rád bych, aby registrátor a webhoster byli každý jiná firma. Když hostingu klesne kvalita, přesunu se jinam s menšími problémy.(?)
Funguje to tak, že od webhostingu dostanu IP adresu a tu pak na webu registrátora přiřadím názvu domény? Nebo je to jinak?
Uvažuji o Ignum a Isol.

No nevím, od Isolu jsem odešel, nejdříve neskutečné problémy s funkčností mysql DB, pak zase s emaily a vůbec rozhraní pro administraci celkově dosti pokulhávalo, oproti takové savana.cz se to nedá srovnat i co se administrace a možností nastavení týče, ale pravda záleží jak jsi náročný na kvalitu služeb a co všechno požaduješ. Navíc savana nabízí možnost za 1 sms vyzkoušet si webhosting po dobu jednoho měsíce i s plnou administrací, aspoň tak víš do čeho jdeš.

Dražší o něco je, to je sice pravda, ale zase administrace a služby jsou o řád výše.
HTACCESS a Mod_rewrite podporuje, akorát jej musí povolit administrátor.
Nicméně htacces využívající i phpBB fórum, tam není problém žáden a fórum je funkční okamžitě, aspoň co mám zkušenosti se zprovozněním svého fóra.