Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalkulačka - výběr

Dobrý den, vím že toto téma moc nespadá pod IT, ale třeba mi budete umět pomoc.
Sem na SŠ (elektro obor) a potřebuji pomoc s výběrem kalkulačky.Je jasné, že musí bát vědecká s pokročilými funkcemi, ale od slyšel jsem od kamaráda, že existují kalkulačky, do kterých se dá uložit i text (třeba vzorce atd.) a koukal sem na nějaké eshopy, ale nikde v popisu neni, že by tuto funkci nějaká kalkulačka podporovala.
Nevíte o nějaké ?

Děkuji za pomoc :)

TI-89 jsem si koupil pred cca 5 lety jen tak, na hrani. Tusim je v ni stejnej procesor, jako mivala Amiga blahe pameti.
TI-57 mam ve sbirce (LCD verzi, funkcni), na ni se mi libi parametry - 7 pameti nebo 48 programovych kroku (da se to mezi sebou "prelejvat", tzn. 48 kroku/0 pameti, 40/1, 32/2, atd.), tez stroj vynika "zavratnou" rychlosti - odhadem 2 az 3 operace za sekundu:-) Prisla me na 8 stovek.

Děkuji za pomoc, ale takovýhle stroj už by byl moc nápadnej a bylo by jasný, že to umí něco na víc, co učitelé nechtějí.A mám takový dojem, že nám tyhle kalkulačky, co generují i ty grafy zakázali :( ... jinak kalkulačka je to nádherná :)

Děkuji za pomoc, ale já bych spíše chtěl něco víc "primitivního".Tyhle stroje sou sice hezké,ale učitelé nám je zakazují, protože generují i grafy atd..Měl jsem na mysli spíše něco "základního" se dvěma řádky a s funkcí zapisování.
Existuje něco takového ?

Samozrejme, ze ti nemuze naridit, co si mas koupit. Zak lepsi kalkulacku se da povazovat i ntb. s Matlabem. Smi te vsak omezit, jaky typ muzes pouzivat.

Jinak receno: "Smite pouzivat kalkulatory, ktere maji pouze pamet na cisla..., kdo pouzije komplexnejsi nastroj, tomu to ani nebudu opravovat."

Nezlob se, ale podle mne je lepší akceptovat čtyřku nebo kouli na SŠ než si kupovat drahou kalkulačku, po SŠ bude naproto k ničemu. Dej na mne, kup si obyčejnou (sin,cos a "e") a nic vic.

maximálně tuhle
http://zbozi.cz/p434343-casio-fx-82es/?q=kalkul%C3 %A1tor&sId=iLEW8jkEZrHC1iO-2e8Z&r=zbozi1