Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vložit bbpress do stránky wordpress?

Nevěděl by někdo, jak vložit do stránky odkaz na forum
http://reptilweb.funsite.cz/wp-content/plugins/bbp ress/
Stránku diskuze mám vytvořenou. Ať dělám, co dělám vždy se mi zadaří maximálně vložit klikací odkaz na diskuzi což nechci. Chci aby se diskuze otevřela přímo na stránce forum, jakoby ve frámu.
Stránka s diskuzí zde

Za případné nakopnutí děkuji

Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (MM..)

Ani ne komentáře, šlo mi o poměrně funknční diskuzi. Vím, že se dají použít jen komentáře, ale tomu se chci vyhnout.
Nesepisuju, celkem pochybuju, že by ten článek byl přínosný, i když na druhou stranu, na netu je infa pomálu v češtině.

Jinak klikací okýnka mi při pokusu vložit ten odkaz na tu diskuzi vygenerují tenhle kód

<a title="Diskuze" href="http://reptilweb.funsite.cz/wp-content/plugins/bbpress/" target="_self">#mce_temp_url#</a>

Jenže ten udělá jen to, že tam mám opět klikací nápis který odkazuje na diskuzi. To já nechci, snažím se, aby se diskuze zobrazila přímo "ve stránce"

Na té stránce shithappens mají fórum vložené pomocí IFRAME. Já osobně bych asi fórum dal na samostatnou subdoménu (nebo stačí samostatnou stránku) a udělal design hlavičky stejný jako WP, takže by uživatel ani nepostřehl, že není přímo ve WP. IFRAME totiž není zrovna ideální řešení. Možná existují fóra, která se integrují přímo do WP, bude to také záviset na použité šabloně.

Dík, takže je to tak, jak jsem si původně myslel. V podstatě vložení přes iframe, s tím, že bych musel upravit šířku fóra pro daný design.
No popravdě, načrtl jsem si pár bodů, co chci aby moje stránky uměly, resp bylo na nich možné zobrazit a teď se probírám spíš programovou stránkou věci. S desingem jsem se nechtěl zatěžovat, neb jsem si nebyl jistý, jestli nepřeskočím na joomlu nebo drupal.
Ale asi máš pravdu a nechám forum na samostatné stránce.
Díky za vyjádření

Bude to nejspíš width: 760px; (v hlavičce, obsahu a patičce).

#header {
	background: url('images/page_header_bblogo.png') no-repeat bottom right; /* Remove to get rid of bb emblem. */
	margin: 0 auto 10px;
	width: 760px;
	height: 116px;
	position: relative;

#main {
	font-size: 1.2em;
	width: 760px;
	margin: 0 auto 25px;
	position: relative;

#footer {
	font-family: Georgia;
	font-style: italic;
	border-top: 1px solid #ccc;
	margin: auto;
	color: #666;
	font-size: 1.0em;
	padding-top: 10px;
	clear: both;
	text-align: right;
	width: 760px;

Tak zkus ve style.css změnit toto

#front-page #hottags {
	position: absolute;
	top: 0;
	left: 0;
	width: 150px;
	overflow: hidden;
}

#front-page #discussions {
	margin-left: 170px;
	width: 590px;
}

na toto

#front-page #hottags {
	position: absolute;
	top: 0;
	left: 0;
	width: 150px;
	overflow: hidden;
        display: none;
}

#front-page #discussions {
	margin-left: 0px;
	width: 590px;
}