Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox Core

Zdravím,
tak nějak jsem nevěděl, koho se na todle zeptat, tak jsem (i přes to, že je to PC-poradna) si dovolil napsat sem.

Setkal jsem se s verzí xbox core na internetu a překvapila mě lákavá cena 2500 kč. A tak se ptám, v čem je tato verze odlišná od ostatních?
Je to v tom, že nemá harddisk? To snad není takový problém tam vždy vyměnit CD (aspoň ne problém za 3000 tisíce = rozdíl cen)
Je to v grafice? Přehrávaj různe xboxy jinak?

Pokud s tím máte někdo zkušenosti, byl bych rád za radu, snad mě neukamenujete :))

xbox core sa od ostatných odlišuje len neprítomnosťou hdd,má len osadenú 256MB/512MB flash pamäť na doske,ostatné možnosti má rovnaké ako ostatné verzie a je presne lacnejší od ostatných o cenu hdd s prípojným adaptérom,ktorý stojí cca 120 eur,čo je cca tých 3000,-