Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Typologie mužů podle IT

Toto mi dnes poslala kamarádka :-D

Typologie mužů dle IT:

TYP VIRUS: Ani to nezpozoruješ, a už se ti nastěhuje do bytu.
TYP SERVER: Když ho potřebuješ, vždy je obsazený.
TYP SCANDISK: Chce všem pomoci, všichni navíc vědí, že je užitečný, ale nikdo neví, co vlastně dělá.
TYP WINDOWS: Je plný chyb, ale nedokážeš si bez něho představit život.
TYP MICROSOFT: Záhadně padá v tu nejnevhodnější chvíli a za nic na světě nemůžeš zjistit proč.
TYP EXCEL: Říká se, že umí kdeco, ale ty ho používáš jen pro základní úkony.
TYP WORD: Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě mu nikdo nerozumí.
TYP DOS: Kdysi ho měli všichni, dnes o něho nikdo nemá zájem.
TYP INTERNET: Musíš zaplatit za přístup.
TYP KABEL: Je dobrý, jen když je zastrčený.
TYP INFRAPORT: Chce udržovat přátelství bez kontaktu.

Přeji hezký den mužům všech typů! ;-)

loading...

Vidíš, a v tomhle s tebou "hrubě" nesouhlasím ... já se domnívám, že nejlepší by bylo, pokud by byl typ INFRAPORT společensky přijímán (tolerován). Mužskej i ženská by se mohli chovat(vyvíjet snahy) jak uvádíš, ale zároveň by existoval prostor, kde by se realizovali jako kamarádi, přátelé, bez toho, že se bude po fabrice suškat . ("viděl jsem je spolu na obědě ... ti spolu určitě spí .... ach jo, .... chudák manžel/manželka").
Prostě aby mohl chlap s ženskou (a naopak) KAMARÁDIT .bez toho, že jim okolí podsouvá něco jiného ... je tak obtížné si představit že mě to DOMA stačí a nehodlám si komplikovat žití románkem se svou vdanou kolegyní, ale rád se s ní vidím a rozumím si s ní :-/

StanB, narazil jste na zajímavý problém. Musím ale podotknout, že již byl vyřešen již v minulém století prof. Murphym. Z jeho stěžejního díla zabývajícího se přátelstvím mezi mužem a ženou však stojí za to citovat několik základních postulátů:

Základní zákon podle I. M. Virgina: Přátelství mezi mužem a ženou je v zásadě možné jen tehdy; pokud z něj vyloučíme jakýkoli sexuální podtext.
Vilenessův první dodatek: Každý si jistě dovede sám představit; jak vypadá osoba opačného pohlaví, na níž se dá výše uvedené vztáhnout.
Bawdyova definice: Přátelství mezi normálním, zdravým a dospělým mužem a normální, zdravou a dospělou ženou je vždy o pohlavním styku.
Frikční zákon doc. Aberranta: Pokud v přátelství mezi mužem a ženou nejde o pohlavní styk, minimálně jeden z nich není normální.
De Viantův podotek: Popřípadě oba.
Filthyovo pravidlo: Žena, která v muži nevzbuzuje pohlavní touhu, musí nutně vypadat jako ošklivý chlap.
Foulův dodatek: A samozřejmě se také chovat jako chlap.
Putridův podotek: Ať už ošklivý; nebo ne.
Gerontův eliminační zákon: Muž; který nevzbuzuje pohlavní touhu v ženě, musí být stár nejméně osmdesát roků a jeho bankovní účet by se dal nejlépe přirovnat k intimnímu deníčku matky Terezy.
Sustainova poznámka: Pokud jde o peníze, vydrží žena ledacos.
Crippleovo upřesnění: Dokonce i zahnutý hák místo pravačky a vývod bokem.

Kolego Pauulusi, jsem zděšen!
Z uvedeného vyplývá, že jsem v lepším případě buď nenormální, nemocný, nedospělý, nebo nemajetný.:-/
V horším případě pak kombinace uvedeného - obzvláště lákavá je pak představa nemocného a chudého, případně k tomu ještě ne zcela normálního.
Příspěvek jsem četl opakovaně a jedinou polehčující okolností by mi mohlo být, pokud by potenciální partnerky vypadaly jako oškliví muži a také se tak chovaly.
Žel, tuto okolnost mohu vyloučit (neboť žádná z těch, které by připadaly v úvahu, kupříkladu nemočí vstoje).
Zbývá mi již jen vyřešit otázku, na kterého lékaře se obrátit, případně komu odkázat veškerý svůj majetek, čítající jednu vkladní knížku s deseti tisíci a závazek ve výši cca půl milionu Kč...

Jéééžiššmarjáá!!!::):-? Mám taky takhle náhodně vyfocenou slečnu v parku a tý je teda vidět něco daleko příjemnějšího. Protože tu slečnu neznám, nemůžu sem tu fotku hodit (co kdyby se poznala a šla mi dát do držťky).

To mi připomnělo: Tuším, že v úterý, vysvitlo sluníčko a do Prahy přišlo jaro. To se pozná, že z teplejch krajin přiletěla hezká děvčata v mini a maxi (výstřihy) a džínách, moderně nízkých, tak do půli zadečku a půli ehm ehm. Stál jsem na křižovatce v Malešicích na červenou a z tamní střední školy se těch pupíčků a vrtících zadečků a vypasovaných triček bez vyrojilo, jak po invazi. Až mě z toho krásnýho pohledu a ze slintání vyrušil nějakej hulvát, co na mě vzádu troubil, že už mám dávno zelenou...