Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oddíl C

Ahoj,prosím o radu.Koupila jsem si v bazaru pc i s harddiskem.Při instalaci Windows XP nelze vytvořit oddíl c,že tam chybí.Na jiném harddisku mi to nedělá.Předem díky za radu.
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: ODDÍL C (Kurt)

no on má 120gb.v instalaci se mě zeptá vytvořit,zrušit nebo pokračovat v instalaci dám vytvořit poněvadž mi hlásí že tam oddíl není a vypíše mi chybové hlášení aby nebyl disk poškozen instalace byla zrušena.error bla bla blabla