Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkrocení neposlušných oken v IE

Ahoj,

sice to tu někdo psal, ale jiným způsobem, který mně nešel.

Jedná se o to, že když se vám některý odkaz otevře v novém okně (nebo vy dáte - Otevřít v novém okně), tak to okno máte menších rozměrů a když to roztáhnete, tak vám to většinou příště nezůstane. A já přišel na to, jak to udělat, aby to na delší donu zůstalo.

Postup: Musíte dát otevřít v novém okně nějakou stránku, která se chvíli načítá. A než se úplně načte, tak to musíte roztáhnout. A když to stihnete do úplného načtení, tak by to mělo být OK. Pak vše zavřete (popř. ještě před zavřením jděte z toho upraveného okna na nějakou stránku) a znovu spusťe.

Naschvál napište, zda vám to tak šlo.

Je na to tento standartní způsob. Ručně roztáhni okno na svou velikost a zavři tak, že v horním panelu otevři Soubor a v něm dole je zavřít a na to cvakni.
Dej vědět jak ti to funguje v IE já ho používám jen s bankou, oblíbil jsem si Mozillu.