Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojeni kabelovky UPC na LCD TV

Zdravim poradnu!

Prosim Vas,zakoupil jsem si LCD TV od Samsungu LE37C670,krom jineho i s kabelovym tunerem..Chci se zeptat,jeslti ma nekdo skusenost s zapojenim,jelikoz i kdyz dam koaxial a kartu,stejne mi to zadny programy nenajde..Jedna se o UPC kabelovou TV.
Proto se taky chci zeptat,jestli mi musi UPC poslat jinou kartu(do ted jsem pouzival jejich setobox),nebo lze pouzit na to i doted pouzivanou kartu..

Moc se omlouvam,jestli to nepatri na tohle forum..a predem dekuji za rady a vysvetleni...

Omlouvam se,ze se opet vracim do stary diskuze,jen chci kvuli ostatnym napsat a dodat,ze ne na vsech LCD lze pouzit jakykoliv CAM modul.
Mam vyskouseno,ze treba Samsungy "zerou" jakykoliv modul,tudiz i pri kabelovce od UPC lze pouzit "uni" moduly typu DAIBLO CAM a nebo i T-REX CAM.
U Sony je to velmi tezky a tam lze pouzit jen certifikovany "original" moduly...