Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojeni kabelovky UPC na LCD TV

Zdravim poradnu!

Prosim Vas,zakoupil jsem si LCD TV od Samsungu LE37C670,krom jineho i s kabelovym tunerem..Chci se zeptat,jeslti ma nekdo skusenost s zapojenim,jelikoz i kdyz dam koaxial a kartu,stejne mi to zadny programy nenajde..Jedna se o UPC kabelovou TV.
Proto se taky chci zeptat,jestli mi musi UPC poslat jinou kartu(do ted jsem pouzival jejich setobox),nebo lze pouzit na to i doted pouzivanou kartu..

Moc se omlouvam,jestli to nepatri na tohle forum..a predem dekuji za rady a vysvetleni...

To Abox: čau, možná poradíš.....kolega si to taky objednal, karta dorazila, vrazil ji do telky, ladil jak pozemní, tak digital, volil kabel, volil anténu - a stejně chytá to, před tím....taky má UPC..Zkoušeli jsme celkový reset telky, nastavení pro anglii, švédsko, (poradili nám to na jejich zákaznické podpoře), bohužel bez výsledku... je na to nějaká jiná finta ?

Omlouvam se,ze se opet vracim do stary diskuze,jen chci kvuli ostatnym napsat a dodat,ze ne na vsech LCD lze pouzit jakykoliv CAM modul.
Mam vyskouseno,ze treba Samsungy "zerou" jakykoliv modul,tudiz i pri kabelovce od UPC lze pouzit "uni" moduly typu DAIBLO CAM a nebo i T-REX CAM.
U Sony je to velmi tezky a tam lze pouzit jen certifikovany "original" moduly...