Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digitalny fotak-kratke video

cafte.mam fotak olympus c-720 ultra zoom.dlzka videa je maximalne len 16 sek.:-(neviete niekto ci sa to da nejak zmenit?na neobmedzene ako na inych fotakoch.viem ze to nie je najdolezitejsia vec ale obcas sa to hodi.firmware k tomuto typu som nenasiel:-(dik za pripadne odp.

Hmm ale je to divné, c-720 sice neznám, ale mám c-370 (což je naprostý low-end) a tam je délka videa závislá pouze na volné paměti, takže řádově v minutách... Zřejmě co jiné typové číslo to jiný foťák, takže je tahle informace vlastně zbytečná :-)

Osobně si myslím, že u tý C-725 mohli u videa udělat přímej zápis, protože po skončení nahrávání je to 16s video na kartu nakopírovaný během chviličky. A u tý C-720 myslím taky, kámoš to má a taky mu to myslím kopíruje rychle.
Možná je to marketingovej tah, aby lidi koupili vyšší model, pokud o to video stojí.

Velikost karty ti pouze umožní uložit více šotů. Samotná délka nahrávky je určená možností fotoaparátu bez karty zpracovat záznam. ten pak na kartu přesune.Čím větší karta, tím více cyklů, čím novější aparát, tím větší rychlost přesunu a s tím spojené menší čekání na další snímání.