Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporuceni dc++ klienta

Zdravim vsechny,
jak dc++ klienta momentalne pouzivam StrongDC++ 1.0 RC 10. Funkcne jsem s nim spokojen, ale ma u me celke nenazrane pozadavky na pamet, klidne sezere kolem 200MB RAM. Co misto neho by jste mi doporucili? Celkem bych byl rad kdyby to umelo segmentove stahovani.
Diky

200 MB není to nějak moc? nemáš nasdíleno třeba přespříliš?
Strong DC jsem chvilkama používal jako pokusný klient na staré vykopávce (Celeron 1,2 256 MB RAM) a nežral moc paměti.
StrongDC je celkem dobrý klient, nejspíš tam budeš mít nějakou chybu, když ti to tolik žere nebo máš moc nasdíleno? Možná by stálo za to, program smazat a zkusit provést novou čistou instalaci. Ty pracovní soubory neustále narůstají a když už jsou moc velké tak to může činit nějaké problémy.
Další dobrý klient je třeba
CZDC++ ten používám jako hlavní klient, je dobrý ale neumí segmentové stahování. Nicméně tyto 2 klienty jsou si dost podobné a tak bych raději volil toho stronga.
Nedoporočuju klienta RmDC, a to i proto, že jsou huby kde za něho dostaneš BAN.

Není jenom stejná ikona pro wifi a sattellite? Wifi tam vůbec je? Je tam tuším jen Wirelles.
BTW: Ta ikona se může změnit i sama od sebe, pokud to máš déle zapnuté (víc než 6 hodin) máš nasdílené víc než 2 GB a upload víc než 500 MB za toto připojení tak se ti změní typ na "SERVER" to je taková ikona co připomíná lehce náhrobní kámen.
Tag vysílá standardně každý klient, ale standardně není nastaveno aby se ti zobrazovaly tagy od jiných lidí v seznamu uživatelů.
Můj bývalý tag: <++ V:0.670,M:A,H:1/0/1,S:5>
Z toho jde vidět, že mám CZDC++ (ty dvě +) verze 0.670, jsem na 2 hubech, na jednom OP, na dalším VIP (viz 1/0/1) a mám otevřených 5 upload slotů.

Stahovat mozes co chces, ale nesmies napr. pouzivat SW na ktory nemas zakupenu licenciu, apod.
BTW. od 1.1.2007 bude v nemecku platit zakon, podla ktoreho ak si niekto aj napr. stiahne film z internetu ktory nema zakupeny na DVD, moze byt odsudeny az na 2roky nepodmienecne (a ak to taha "na komercne ucely" az na 5rokov).
http://technology.timesonline.co.uk/article/0,,2040 9-2100973,00.html
To bude zas zabava pocuvat o tom diskusie v TV :-) Takze nech ta nenapadne sa odstahovat do nemecka :-)
Urobenie zaloznej kopie svojho kupeneho DVD pre vlastnu potrebu by malo ale byt aj potom stale dovolene.

Já nevím, já v posledním roce používám hub jenom ANAFRA, který mi vyhovuje, mám tam share: 0 byte a je tam skoro vše co potřebuju, zhruba 4000 lidí tam je. Občas mě to redirectne na nějaký hub, jednou jsem se dostal na jeden hub u kterého není třeba nic sdílet, bylo tam 8000 lidí a celkem dost věcí. Byl to nějaký zahraniční hub, ale adresu nevím, musel bych se podívat do logů.
Jinak dobré huby jsou švédské - hodně lidí a hodně dat.
Jinak ta ANAFRA - tam jako běžný user musíš mít 6 GB nasdíleno pokud jsi passive nebo 3 GB pokud jsi aktive. Registrace se na tomto hubu neprovádí.