Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AirLive WL-5460 AP

Vlastním tento wifi router. Ked som ho kupil tam bolo heslo nastavené. Všetko fungoval ako malo... Po nejakom čase som musel odpojit router a dat ho na ine miesto. Ked som ho znova zapojil tak nebolo nastavene ziadne heslo, dalo sa k nej pripojit bez hesla, nebola zabezpecena. Nasiel som instalacne cd-cko a chcel som nastavit nove heslo a nove meno. Pouzivam tento router v AP+Router mode. Ak som tomu spravne porozumel musim zadat IP-Adresu do Internetováho prehliadača. Na inštalačnom cd som našiel tuto: 192.168.100.252. Po zadaní mi chvliku hladá a potom nic nenajde. Pri tomot kroku mam notebook pripojený cez LAN- Kabel a zaroven cez wifi. Neviem sa dostat do konfiguracneho menu tohoto routra. Ako sa to robí, a musí byt router pri tomto kroku pripojený na internet? Dakujem za pomoc

Dobry deň da sa zaheslovať pojdeťe do Wireless a najdeťe tam Security a maťe tam nastavene open a vyberieťe z možnosti wpa-tkip/ alebo Wpa-Aes mate navyber a potvrdiťe apply ak neviete vojst do nastaveny tu vám dam ip:
Ip adresa:192.168.100.100
maska siete:255.255.255.0
Gateway:192.168.100.252
alebo mate navod na mojim prispevkom ak by niketo potreboval pomoc pište na wifiinformacie@gmail.com alebo kontaktujte ma na 0944484256 všetko poradim len stači napisať alebo zavolat všetko je aktualne 10.10.2014 Ďakujem.

Zdravím, v současnosti dávám dohromady WL 5460AP, mám jednu verzi aktivní, další dělám do zálohy :-)Jsem režimu Bridge - volbu kanálu jsem dal na Auto, stává se že se někdo připíchne na stejný kanál a jsou problémy? Jaký na to máte názor? Dále jsem aktivoval Watchdog volbu reboot, nejsem si jistý na jaký server má být ping.Dále mi není jasná volba 802.1d Spanning Tree a Client isolation. Chtěl bych také skrýt SSID. Díky za vaše názory.

asi záleží, co je přijímač přesně zač a v jakém je režimu.

bridge se dělá buď mezi 2 zařízeními, ten by tě nezajímal, nebo poin-to-multipoint, jenže si ho těžko představím za neznámým přijímačem.

Za routerem je switch na streamer,TV atd. Jedu v tomto režimu pár let, bez problému

vlastně se v tom ztrácím, co za zařízení je za sebou.
mluvíš o iptv televizi, nebo to je nějaký stream ve tvé lokální síti?