Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenajde wifi síť

Dobrý den,

mám doma 3 notebooky a 1 klasicke pc(připojeno přes kabel), 2 notebooku jsou normálně připojeny přes wifi akorat ten treti vubec nenajde moji domaci wifi. Ostatni wifi site v dome (napr okolni byty) najde...jen tu moji ne! Notebook byl nedavno naformatovat a ted je na nem pouze OS - Win XP.

ahoj.
měl jsem stejný problém. notebook od přítelkyně (dell vostro 1320) taky najednou neviděl síť - přitom před tím vše normálně fungovalo. zjistil jsem, že je problém v těch kanálech. router si sám přehodil wifi na 13 kanál a ta karata v notebooku to neviděla. pomohla až aktualizace ovladače. s novým ovladačem už notebook nemá problém připojit se na wifi i na 13. kanále.

ať vám to šlape, zdar

;-)

Ja som zistil mal podobný problém na druhom notebooku, ten sa odrazu nechcel pripojiť na wifi. Zistil som, že po prepnutí regiónu wifi odrazu nájde, zrejme by bolo možné aj jednoducho nabiť napevno kanál na inú hodnotu.