Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přeposíláním a posíláním e-mailů

Mam strašnej problem a už si nevim radi.Nejde mi přeposilat a posilat emaili.Nevim co mam delat poradte dekuji email:vierag@centrum.cz

[mod]Změna titulku dotazu - původně "email"
Pozn.: promiň, ale ta otázka je položená jako by ji psalo pětileté děcko... (host)[/mod]

Možná by nebylo špatné napsat co konkrétně se snažíš odkud a jak přeposlat (a čemu říkáš přeposlat).
Zkrátka podrobně popsat akci, která ti nejde. Na monitor ti nevidíme. Je také možné, že říkáš něčemu jinak, než někdo jiný a pak se bavíte každý o něčem jiném.

Pokud Ti nejde odesílání ale příjem jde máš blbě nastavený server odchozí pošty. Od někoho máš připojení k internetu.Jestli to platíš společně s telefonem máš asi adsl nebo obyčejný modem. Jestli to platíš nějaké jiné menší firmě tak tam zavolej co tam máš nastavit. Nastavení bývá popsáno na stránkách dodavatele tvojeho připojení. Poküd máš nějaký antivir /avast,avg,-dole u hodin bývá ikonka/ je možné že to dělá on.

Možná ses dřív připojovala přes jiného poskytovale internetu a tehdy to šlo. Pokud se připojuješ přes modem možná stačí vytočit připojení k někomu jinýmu.

nemá žádný. Ale tady si člověk nemůže být jistý ničím. Já si například nejsem jistý, jestli skutečně používá webmail v Internet Exploreru. Co když v IE klikne na ikonku Pošta a spustí se Outlook Express s blbě nastaveným SMTP? Někdy mají lidi adresy napsaný s diakritikou a diví se, že se jim vrací maily. Problém je popsán prostě naprosto zmateně!Myslím, že klíč ke všemu bude na konci té error hlášky, kterou sem zkopírovala nahoře:
Powered by Starware Search.
Prostě Spyware jí domrvilo IE.
V jejím případě bude nejschůdnější cesta přeinstalování Windows, protože odstranit ten Spyware podle toho co píše nedokáže. Může zkusit AdAware, ale to si dnes s mnoha breberkami už taky neporadí.
Takže vierko: podívej se na stránky www.spyware.cz , stáhni si program AdAware a SpybotSD, nainstaluj a spusť a doufej, že to ty programy odstraní.Zkusit můžeš i program od Microsoftu :http://www.microsoft.com/athome/security/spyware/so ftware/default.mspx
Ta nová instalace ale bude asi nejschůdnější cesta.

Se Spyware často lezou do kompu i trojské koně a projet to jen AdAware a Spybotem nestačí. Do system32 se nacpou skryté programy a knihovny, které se často ubrání i mazání v nouzovém režimu.Přehlídneš jeden a za pár sekund ti ty ostatní stáhne zase. Takže doporučovat slečně aby to projela AdAwarem, Spybotem, nebo na to pustila HijakThis, eventuálně podívala se ještě třeba Regcleanerem na to, co se spouští při startu Windows a smazala, co tam nepatří, smazala Internet Temporary Files, když předtím zakázala obnovu systému a celé to dělala v nouzovém režimu?
Eventualita je taky zakoupit za 30 dolarů nějaký kvalitní antispyware:
spyware-doctor
já jsem zatím používal jen freeware, komerční věci nemám odskoušené, takže ten spyware doctor jsem jen tak plácnul :-).
Já se nejvíc natrápil s Hackerdefenderem- ten mi i blokoval přístup na stránky antivirových firem, ukončoval antiviry a schovával i HijakThis. Doma mám 3 PC na netu a tak pro mě není problém stáhnout si cokoli na jiném PC, případně si nabootuji do linuxu, nebo použiju Hirenovo CD. Jak to vyřeší dívčina s jejími znalostmi a možnostmi? ta nová instalace je pro ni asi nejschůdnější cesta.

Netvrdím, že to AdAware nemá zkusit, ale poslední dobou jsou ty mršky nějaký odolnější :-(