Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vypadok 31.3.2006 - vysvetlenie

dnesny vypadok bol sposobeny dlhodobym 2h vypadkom elektrickej energie. bohuzial router nenabehol o 16:40 po restarte korektne (konkretne apache a mysql) a ja som sa k nemu dostal az po 19:30.
vypadok ma samozrejme mrzi...po migracii do dial-telecomu by sa to uz nemalo stavat nakolko tam by mal byt diesel agregat.
predpokladam ze eletrika nesla kvoli vode...viac zatial neviem

Zmena titulku z "dnesny vypadok" (Jan Fiala) (fleg)

to by ses možná divil :-)

Samozřejmě kvalit např. bashe nedosahuje (ale je třeba uznat, že bash je v zásadě programovatelný interpreter, a že jeho skripty mohou být opravdu komplexní), nicméně nástroje na ovládání Windows (a ActiveDirectory) z příkazové řádky jsou a fungují.

P.S.: Existují typy úloh, které lze rozumně a elegantně pouze skriptovat (samozřejmě že lze použít i VBS nebo WSH, ale to je už něco na úrovni bashe a zbytečně na některé úlohy složité)