Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to dobry notebook?

Ahoj,
chci se zeptat,jestli je to dobrý notebook,hlavně jestli ne něm jdou hrát dobré hry...ne nějáké super náročné střílečky,ale třeba dobré strategie a rpg,které nejosu tak náročné...parametry:

PROCESOR:
Intel Pentium Dual Core T4400 s frekvencí 2,2 GHz
1 MB L2 Cache
800 MHz FSB
Max TDP: 35 W

OPERAČNÍ PAMĚŤ:
4 GB DDR2 800 MHz
Dual Channel

DISPLEJ:
17,3" TFT LCD s LED podsvícením
Rozlišení: 1600 x 900 bodů

GRAFICKÁ KARTA:
ATI Mobility Radeon HD4330 s 512 MB vlastní paměti

PEVNÝ DISK:
500 GB
5400 RPM
Rozhraní Serial ATA

diky za nazory

Pokud chceš ten notebook soudit z hlediska her, tak je to herní slabota, ta grafika je hodně slabá, i když je to furt lepší, než integrovaný zmetky GMA od intelu, ty jsou dobrý akorát na filmy.
Starší hry na tom spustíš, ale počítej s minimálníma detailama. Pro porovnání - Oblivion jsem rozjel na integrované grafice (ve stolním PC) na minimum, ale hratelně. Tahle grafika by mohla být o něco lepší, ale taky žádnej zázrak. Prostě na hry za poslední dva roky na té grafárně zapomeň. Pokud opravdu nepotřebuješ notebook, zauvažuj o stolním PC, případně v kombinaci s netbookem, pokud požaduješ mobilitu.

Na druhou stranu je to Dell, to oceníš, pokud se ti to podělá, mají luxusní servis.