Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati Sapphire Radeon HD6870 - hlučnost?

Zdravím , sem majitelem cca týden tééhle grafiky a zajímá mě ohledně hlučnosti jestli budou nějaký větráčky které se budou dát vyměnit aby nebyla tak hlučná.NEjsem si jist jestli je hlučná dost protože jsem neměl nikdy takovou výkonou grafiku a mě osobně to hlučné připadá.Díky za dotazy...

Změna předmětu, původně: Ati Sapphire Radeon HD6870 ??
Změna kategorie, původně: Pokec (host)

Měl si vybrat nebo počkat na kartu s lepším-tišším chladičem. Nechápu smysl na kartě předělávat chladič a vrážet do ní ještě cca 1000 nebo víc. Saphire to znamená dva roky záruky? špatná volba.

Monitor vůbec nemá vliv na to, jestli ti hra pojede, nebo ne. Ale použít VGA vstup na tak vysoký rozlišení je kravina. A vůbec je kravina si takovej monitor koupit, když grafárny mají snad všechny DVI a čím dál častěji HDMI, případně Display Port.

A jestli se ti to vlní, zkus dvě věci:
- dát signálovej kabel dál od napájecích a ostatncích kabelů
- použít kvalitní stíněnej (tlustej) VGA kabel, ty tenký jsou na prdlačku.

To je prostě ta vada monitorů s VGA vstupem, signál je náchylnej na rušení, proto je DVI tisíckrát výhodnější.