Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký pevný disk?

Dobrý den
můj dotaz bude znít asi hodně laicky. Přestal mi kapacitně stačit můj pevný disk (60 GB), takže potřebuji nový. Bohužel mi asi docela ujel v IT vlak, nejsem si jist, jaký pevný disk je pro mě nejvhodnější. Vlastním základní desku ECS K7S6A. Na stránkách obchodu, kde nakupuji, uvádí u disků různé rozhraní (SATA, IDE..), cache...vím, že snad existují u jednotlivých rozhraní nějaké omezení velikosti disku....představoval bych si disk nějakých 160 GB..jaký kontrétní HDD by jste mi doporučili koupit?
Děkuji předem za odpovědi
MSQ:-D

Samsung je dobra volba - tichy a "netopivy" disk. Seagaty bejvavaly dobre, dnes bych ale sel /znackove/ radeji do WD. Taky doporucuju Hitachi - od te doby, co koupili diskovou divizi IBM, neni s jejich disky /rozumej: "IBM - deskstar"/ sebemensi problem a prirovnal bych je k Samsungum (akorat trosku vic "chroupaji")...