Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soft pro komunikaci mezi 2 PC

Zdravím všechny.Chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký software pro komunikaci mezi 2 počítači doma bez použití internetu (něco na způsob ICQ) kde by se nechala poslat třeba zpráva nebo komunikovat přes mikrofon.Na obou PC jsou Win XP.Děkuji.

děkuji všem,pro tu hlasovou komunikaci jsou programy perfektní,s tim "NET SEND" ale mi to nějak nejde,asi jsem na toto nějak tupý,našel jsem nějaké návody na google ale moc s toho nejsem. musím ještě zadávat USERA ADRESU či další věci a to neumím :-(

Ještě jednou děkuji všem, na psané zprávy jsem našel jednoduchý prográmek Net send 0.0.9 a už to maká :-) problém byl v tom že jak jsem se dočetl na google tak po nainstalování SP2 se automaticky vypíná kurýrní služba která je třeba spustit o čemž jsem neměl ani páru.