Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením do wifi sítě

Zdravim.

Včera jsem si koupil kartu Canyon CNP-WF511, kvůli wifi netu, který je teď v místě kde bydlím. Problém ale nastal hned po instalaci, i když jsem z netu stahoval nový drivery, mám stále problém s připojením do sítě. Síť mi to v pořádku najde, ale při pokusu o připojení do ní mi to napíše "Připojení k Internetu není k dispozici" a ukáže se klasický žlutý trojůhelník s vykřičníkem. Síť je to veřejná, spolubydla ve vedlejším pokoji se připojuje bez problému. Na NTB se taky připojím v pořádku, ale na PC ne. Systém mám W7 Ultimate. Hraju si s tím už druhý den a nemůžu na to přijít. Neměl by někdo nějakou radu. Sice tušim, že to bude nějaká prkotina, ale nemůžu na to přijít.

Tazko povedat, mozno to maju na svedomi ovladace, mozno je wifina vadna, treba skusit na inom AP, ci sa pripoji, signal -80 pri predopkladam sume -100 je v becku dostatocny, v gecku by to ako tak malo ist, takze tam problem nevidim. Bez nejakeho log vystupu, ci uz zo strany klienta alebo ap sa dalej nepohneme.

Zkus si ručně nastavit údaje pro připojení (DNS, GW) podle nějakého funkčního PC. Připojuješ se přes nějaký program dodaný od výrobce zařízení nebo využíváš službu Windows (doporučuji)? Jinak jde taky o to, co vše ta karta zvládá (b,g,n) a co vyžaduje ta síť? Taky si ve W7 zkus projít nějaké další nastavení sítě v centru sítí (nevím přesně ten název), zda tam není něco zakázáno. Naopak můžeš zkusit zakázat protokol IPv6.