Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tato sestava, kterou se chystám objednat, je v pořádku.
Nerad bych jí objednal a doma zjistil, že do sebe nějak nepasuje apod. :)

DetailPage.asp

+ Doma mám starý Hard Disk (360 GB) a CD-ROM a oba mají napájení "IDE".

A ještě mám jeden dotaz :)
Když objednám Midi tower http://www.agen.cz/DetailPage.asp?DPG=145101&CatId =18849063 , dostanu k tomu nějaké kabely, které vedou od tlačítka pro start pc, abych je zapojil na základní desku? :D

Děkuji.

mě se to enchce rozepisovat, zkus se inspirovat v podobných dotazech třeba jen na hlavní stránce.
Ve zkratce -zdroj nahovno, -deska nahovno, -grafika nahovno

Kablíky jsou součást desky. Doufám že to nemáš na hry...

Doma mám starý Hard Disk (360 GB) a CD-ROM a oba mají napájení "IDE".

Jako myslíš konektor ? To je dost špatný tak o je dos špatný to by měl koupit ještě metrový ide kabel nebo za 500kč sata emchaniku ale spíš sata disk 500gb za cca 950.

Já vim, že to není žádný extra PC, ale stačí mi, abych na tom rozjel novější hry třeba jen s 20 fps... Bohužel si "dražší" sestavu nemůžu dovolit.
Jen jsem se ptal, jestli toto objednám, zda-li PC půjde zapojit a ZAPNOUT :D
Abych nezjistil např, ze mam zakladovku na AGP a grafika je pro PCI expres (příííklad :D)
Hlavně by mě zajímalo jak to je s tím CASE. Jestli k tomu jsou nějaký kabely vedoucí od tlačítka pro spuštěni :)
A kabely pro IDE konektor mám.

Absolutně na hovno - deska na nVidia chipsetu, zdroj podivný, příliš levný na ten výkon, grafika leda tak na filmy, má jen 80 stream procesorů, když si za 1800Kč koupíš HD5670, tak ta má 400 stream procesorů, tedy pětkrát víc a cena je pouze dvojnásobná (ono 18 stovek stejně není moc).
Jen procesor a paměti jsou OK.

no tak ten zdroj je dobry
urcite to neni smejd co pri vykyvu privodu elektriku odejde vlastni zkusenost nekde jsou v hajzlu draty s elektrikou do pokoje s pc ale mel sem to zapli asi 2 hodiny kdyz ta elektrika blbla svetlo blikalo tak jsem myslel ze zarovka tak jsem to nereil jenze pak jsem da novou a ono stejne a dratama ke svetlu to neni zkousel jsem prenosnou svitilnu do zasuvky a taky to delalo a i sem to premeroval, takze sem to potom vypojil ale i pritakovim nestalym privodu to jelo v pohode a fakt se neodpalil normalne mi funguje dal take to asi nebude nejaky smejd

ale trochu jiny evolve storm 600w
ale znacka to je podle me dobra

Tohle bych poskládat nedokázal :-D. Shitoidní deska, prapodivný zdroj, uspokojivé paměti (mno...), relativně slušný kancelářský CPU, slaboučká grafika. K čemu má tohle, probůh, sloužit? Jestli vzpomeneš hry, do smrti se neusměješ.

Tak jsem dal dohromady něco jinýho... taky to není žádná sláva, ale na některé lepší hry by to mohlo stačit ne? :D Bohužel nejsem nejbohatší.

Skříň
http://www.agen.cz/DetailPage.asp?DPG=145097&CatId =18849063

Grafická karta
DetailPage.asp

RAM
http://www.agen.cz/DetailPage.asp?DPG=148094&CatId =18849829

Základní deska
http://www.agen.cz/DetailPage.asp?DPG=156639&CatId =18850249

Zdroj
DetailPage.asp

Procesor
DetailPage.asp