Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký použít kvalitní AC adaptér- 3V pro DF?

Trochu z jiné oblasti, snad mě poradíte.:-/

Mám DF Kyoceru finecam L4v a origo zdroj 3V je pěkně mastnej... cca 2000kč. Potřebuji poradit jakým zdrojem ho nahradit. Samozřejme stabilizovaným, ale s trafem nebo spínaným? S jakou proudovou dimenzí? Tlumivku na kabel bych tam asi taky nějakou dal. Typ na kvalitního výrobce, aby mě to náhodou neodrovnalo foťák.

tak jsem se rozhodl pro tento : Minwa od SOS

MW 7C 20T UGS, 8XC2
Spínaný reg.adaptér 3-12V 2000mA stabi, i s tlumivkou určený pro DF
Obj.č. 47002 5 319.00 bez DPH

Mám ho už doma a je perfektní.
Dík všem za snahu pomoci.