Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odchází vám 15.11.2010 pošta?

Nezpozorovali jste někdo dnes problémy s odchozí poštou? Ztrácí se bez jakékoli hlášky.
Nedokážu odeslat mail z jedné firmy do některých domén. Např si nedokážu poslat ani sobě na seznam. Ovšem na gmail mi to chodí.
Používá se zde smtpiolcz ( samozřejmě s tečkama ).

Vyzkoušel jsem poslat mail sám sobě (na jiný mail, pro registrace apod.) a došlo to hned... Odchozí - smtp IOL (čili kyslíci), příchozí - seznam.cz, webmail. Vyzkoušel jsem to i opačným směrem, došlo hned. Příchozí pošta IMAP4, poskytovatel fastmail.fm.