Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazání- třesení obrazovky

Zdravím,
Koupil jsem si dnes nový monitor a když jej připojím k notebooku, tak se ukáže v malým rozlišení- ale nic nebliká a všechno funguje.
Pokud ale změním rozlišení na doporučené rozlišení (1920x1080) tak se vše zobrazí ale ikony a popisy jsou roztřesený- nevím jak to popsat- prostě se malinko hýbou a když se dívám na ten monitor tak mě z toho bolí oči.
Pokud to spojím kabelem HDMI, tak se zobrazí také jen v malým rozlišení a při přechodu na 1920x1080 se nezobrazí vůbec.
Zkoušel jsem nastavit všechno možné, ale nic..nejsem žádný odborník, proto budu rád za jakoukoliv radu.

Grafická karta: ATI radeon X1200 series
Monitor: Samsung BX2331 (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=8068 2)

Luke

Mám to zapnuté jen na jeden- na ten novej. A frekvenci jsem zkousel dat 75 ale zobrazí se mě vše obrovské- 2x větší než je monitor.

Zkouším to hlavně přes D-Sub.
V pocitaci mam DVI-D dual link a monitor ma DVI-D single link

Tak jsem se radoval předčasně:-( Pořád se to třese- sice míň, ale třese- hlavně černé písmenka.
Jinak určitě jsem nastavil frekvenci 75- původně mě ji nechtělo ani nabídnout- pouze 60 HZ, ale pak když jsem odklikl tlačítko skrýt režimy, tak se zobrazilo.
Autokalibraci (nebo v tomto případě automatické nastavení) jsem samozřejmě použil, ale bez výsledku..
Nemůže to být mojí grafikou? nestačilo by ji zaktualizovat?

Este treba skusit odpojit notebook od nabijacky, a aj od vsetkych ostatnych zariadeni ktore su zemnene (tlaciarne, TV karty, atd vsetko odpojit) ze ci to prestane. Moze tam vznikat rusenie od nabijacky alebo zemna slucka.
Ked to pomoze tak skusit lepsi (hrubsi) VGA kabel, alebo lepsi monitor alebo lepsi notebook :)

Aj tak skusil by som aj iny VGA kabel (cim hrubsi tym lepsi) a ak mas v notebooku wifi tak ju skus vypnut. Skus premiestnovat kabel ci sa to nemeni (rusenie od wifi apod). V tom pripade by bol dobry iny kabel. Ked nic nepomoze tak smola nieco je blbo, skus ist do predajne s notebookom a ukaz im to a reklamuj, alebo cez net to posli nazad (do 14dni vratenie penazi zo zakona)
P.S. skus este raz nastavit 60Hz a aj 75Hz a zakazdym spustit na monitore autokalibraciu.

Tak jsem vypnul wifi a vyměnil kabel a zas nic..ale zkusil jsem tam dat tech 75 HZ a změnilo se to- už se to netřese a nevlní se to..ale je to teď obrovský:-( rozlišení zůstalo stejný, ale zvětšilo se mě teď všechno tak, že když najedu myší na bok, tak se to posune o půlku (je to 2x větší než monitor...)