Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehrání audia ve formátu ac3

Zdarec, mám dotaz ohledně přehrání audia. Stáhl jsem film a k němu cz audio, ve formátu ac3. Když to pustím ve WMP, tak to hraje jenom anglicky a cz audio tam dostat nemůžu. Moc tomu nerozumím, tak dík za každou radu. Zdarec H.

Ono je to ještě trochu složitější. Já to potom sdílím na DLNA servru a pouštím to na TV po síti. Bude jednoduší to znova stáhnout. Kdyby šlo o mě, tak to skouknu i s titulkama, ale malej to nepřečte. Zvuk mě po síti jede taky jenom v eng. VLC už jsem odinstaloval, tak to nechám na to stažení. Nebo varianta jestli se nedá to audio nějak namontovat do té matrosky?