Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konvert z dvd souboru do avi.

Mam soubory v tomto formatu viz. foto

A potrebuju je dat do formatu .avi
zkousel sem spoustu programu ale nedokazu nebo to snad ani v nich nejde nastavit velikost videa tak aby byla zachovana ,na velikosti konecneho.avi souboru nezalezi.
Ale vzdycky kdyz vytvorim tan avi soubor tak ma malou velikost neb velice spatnou kvalitu.
Ale na uloz.to jsou k dispozici i filmy ktere maji 720mb a format .avi a kvalita je vzdy 2x lepsi nez ta co vytvorim ja.
Nema tu nekdo s timhle zkusenost nebo nejakou radu.
Diky moc

aha..delam to jen kvuli tomu ze ja uz vyuzivam na filmy pouze externi harddisk a dvdcka jiz nevyuzivam,a kdyz si to chteji doma prehrat na svoji plazme tak se mi to nechce porad vypalovat a tak se snazim hledat filmy v avi formatu a hazim to na flashku.
Kdyby mi nekdo poradil cokoli jineho abych nemusel nic konvertovat a mohl rovnou ty dvd formaty prehrat na LG plazme (nevím presny typ) snad nejaky novy typ,nedavno koupena.
Sem pro...jinak zatim to porad musim smazit na ty blby placky.. :((

Takze, pochybujem ze to tu uz nebolo ale takto...

Skusal som rozne programy, ked som to robil a najlepsi a zaroven jediny ktory mi okrem DVD spravne konvertoval aj DVB zaznam zo satelitu bol AutoGK. Je zadarmo, kvalita je velmi dobra, rychlost primerana a hlavne jednoduchost, je to par krokov, jedna obrazovka.

Velkost - rozlisenie nemoze byt rovnake, lebo AVI nedokaze ulozit info o pomere stran, takze by bolo video natiahnute, preto sa rozlisenie musi zmenit.

Kvalita filmov je inde lepsia, preto ze to uz dnes konvertuju aj z HD zdrojov - 10-15GB video a to je rozdiel, okrem toho to asi robia manualne, teda vsetko to co robi AutoGK automaticky, oni robia manualne, je to casovo narocne a su na to potrebne aj vedomosti, existuju na to dlhe navody.

Niekedy je az 700MB film v dobrej kvalite ale zalezi aj na dlzke filmu, je rozdiel medzi 90 min. a 130 min.

Ak nezalezi na velkosti suboru, odporucam minimalne 1400MB, v AutoGK sa to da nastavit presne.

Inak pokial ide o kvalitu, po chvilke pozerania filmu s velkostou 1400MB kde nevidno ziadnu chybu je dobre zi pustit full HD 10+GB, tie detaily vyrazia dych, ten dvdrip vyzera ako VHS - a to sa bavime o kvalitnom dvdrip-e, nie tych nekvalitnych 700MB. Samozrejme je k tomu nutny monitor s rozlisenim aspon blizkym full HD.

Mno, silně bych doporučil koupi multimedia přehrávače, který zvládne
tyhle věci levou zadní, odpadne ti veškerá práce a čas s konverzí a ztrátou kvality.
Vylepit se u TV je navíc mnohem pohodlnější.
Zkus se podívat na něco typu (mám starší model R1 za pár stovek):

http://eshop.infernal.cz/produkt-48297/asus-oplay- air-hdp-r31apalas-comfor-akce.html

Bez Air je to lacinější, všechno zvládá i AVCHD soubory bez konverze,
celkem není co řešit. Pro týpky s videokamerou další ušetřená práce.