Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu do 3000,- Kč?

Zdravím všechny návštěvníky tohoto fóra, mám takový dotaz mám sestavu AMD Athlon X2 6000+, základní desku ASUS M2N-E a ramm Geil 667 mhz - 2GB (2x 1GB dual slot) a chtěl bych doporučit grafickou kartu do 3 000 Kč. Jedná se mi hlavně o výkonost a vlastnosti karty (tzn. aby nebyla náročná jak tepelně tak energeticky) děkuji :)
Změna předmětu, původně: Grafická karta? ? ? jaká :) (karel)

Ne nevyužiješ ale naopak nebude stačit.(Tedy na to rozlišení)
Najdi příslušné testy karet a navíc on ten procesor se také dost zapotí.

Jinak pro porovnání-
Včera jsem vyměnil kartu nV 250 1 GB za nV GTX 460 768 MB a pořád
všechny ty samé hry využívají od 500 MB pamětí včetně GTAIV.

Jo no to je pravda.. na tom co mám je GTA 4 tak hnusné že to radši ani nehraji .. ale jak říkám .. nevím teda jestli koupit tu grafiku s 512 MB a nebo radši s 1 GB .. To je fuk o GTA4 se mi až tak nejedná jsem spíše FPS player na střílečky typu call of duty black ops a podobně :)

Mám základní desku Asus M2N-E, jedu na Win XP, procesor AMD athlon 64 X Dual Core 4800+ , Paměť 2Gb Ram DDR2 (800),grafická karta je ATI Radeon X 1950 gt 512Mb a te se mi zesr*la a to totálně, vyčištěná, přeinstalovaný driver, pak i celý systém, přesto vše jak spustím hry, začnou lítat čáry, pruhy, pak se sekne a musím restart, je po ní, to vím, vše jsem zkoušel. Zdrojem to není 400W a pc jelo vždy v pohodě až teď se mi stal tento problem. Jakou mám koupit adekvatní náhradu za ATI Radeon X 1950 gt 512Mb.Napiště mi prosím na freedomjames@seznam.cz, nebo i sem, prosííím moc o radu.Takže potřebuji alternativní náhradu, jsem ale začátečník a ani nevím, jak se jmenuje ten slot, ve kterém je Graf.K. umístěna. Se základní deskou problémy nejsou,. Pc normálně funguje, filmy jedou, internet běží, ale hry počítač totálně rozhodí a zaseknou. Poraďte mi prosím, jakou Grafickou kartu mohu do této základní desky dát, nevím a nevyznám se v tom, pc má 5 let a už do něj nechci moc investovat.TA nová Grafická karta je ale nutnost, jakou mám vybrat, přibližně stejné kvality, nechci za ni ale taky dávat 3000,- , poraďte a odpovězte prosím, budu moc vděčný, děkuji.

Zdroj je FSP Group INC. ATX 400PNF, zajímavé je že doposud jelo vše, a pak z ničeho nic mají problém hry a grafika mi občas, dost nepravidelně vyhodí hlášku: "Funkce VPU restartovala nastavení grafického akcelerátoru, protože přestal reagovat na příkazy grafického ovladače." TAk opravdu nevím, kde hledat problém. Pc je kompletně vyfoukané, vyčištěné, přeinstalovaný systém a ovladače, snad jenom sehnat nějaký program, který by mi postahoval nejnovější aktualizace, třeba by to pomohlo, nevím co s tím, poraďte mi někdo prosím!:-(