Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Politý Notebook

Dobrý den. Dnes jsem svou nešikovností polila 2měsíce starý notebook,tedy klávenici,Dell Inspiron M5030 čínskou nudlovou polívkou. Neměla jsem ho zrovna na nabíječce,díkybohu. Utřela jsem to a pořád fungoval tak sem si řekla že sem u asi ni nestane a nenapadlo mě dát ho vzhůrunohama nebo vyndat baterii.. Normálně jsem si na něm dělala dál věci co jsem potřebovala a najednou se mi na displayi objevili takové čtverečky. Notebook nereagoval na nic. Nechala jsem ho ještě chvíli zapnutý jestli to třeba nepřestane a dala jsem ho vzhurunohama.. ale to asi byla chyb že? vím že jsem měla hned vyndat baterii a hned ho otočit ale v tom šoku mě to vůbec nenapadlo. Teď tady leži otočený vedle mě s baterií venku a nevím co s tím. V pondělí zajdu do servisu nejspíš. Myslíte že to ještě bude opravit? Doufám že ano.. :( Zatím děkuji za odpovědi. Annette

- jednat dát vzhůru nohama, ať je to polité níže než drahocenný plošný spoj
- a současně vyrvat ven baterku
ta polívka totiž pokračovala furt dovnitř. provoz pod napětím se pak postaral o elektrolýzu a zkraty. obávám se že v servisu pro tebe budou mít dost drahou zprávu: výměna plošného spoje stojí stejně co nový notebook. zkusit to můžeš ať máš jistotu, ale nevidím to nadějně.