Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dlouhé spouštění systému s neustále pracujcím diskem

Dobrý den, nikdy jsem tento problém neměl.Mám starý notebook acer 1,6ghz 400mhz 1mbL2cache, 512mb DDR, vím že je to starý šunt, ale nikdy jsem neměl problém se spuštěním systému a hend jsem mohl puštět aplikace, teď zničeho nic po nové instalaci XP se počítač sice spouští normálně, ale po přihlášení neustále pracuje disk a počítač je nemožně pomalý spuštění int. prohlížeče trvá cca minuty a pak stejně nelze pomalu ani otevřít záložku po 10 minutách zhruba konečně disk přestane chroupat a počítač se chová normálně.Nevíte prosím někdo co s tím? (virus - AVG nic nehlásí) Předem děkuji moc za všechny rady a porady.

512MB je na windows XP s SP3, nahraným IE 8 (snad ne..) a nějakým bumbrlíčkem antivirem (AVG 2011?) opravdu málo. Pokud to doladíš nějakým skype, icq je to v háji.
Prvni zjisti co tu paměť žere (ctrl-alt-del) podívej se na swaqp soubor velikost/špička a potom dostupná/volná paměť. Pokud tam máš IE8 rovnou ho odinstaluj.