Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MS Virtual Server 2005 R2 zdarma

Ahojte,

ode dneška lze stáhnout MS Virtual Server 2005 R2 Enterprise zdarma ze serverů MS, doufejme že to není nějaký aprílový žert :-)

MS také oznámil Virtual Additions pro Linux.

Bulletin:

http://www.microsoft.com/windowsserversystem/virtua lserver/evaluation/news/bulletins/vs05pricing.mspx

Link:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fam ilyID=6dba2278-b022-4f56-af96-7b95975db13b&DisplayL ang=en

Ahoj,
zaregistroval jsem se,stáhnul ,ale nejde mně to nainstalovat.Máte to už někdo nainstalované?Můžete popsat postup.
Když vyberu komplet instalaci tak to hodí hlášku o nutnosti ještě něco nainstalovat.Nevím co.Když dám Custom,tak zase žádá připojit k nějakému serveru.
Děkuji

MS Virtual Server virtualizuje trochu jiným způsobem a jiný hardware než Vmware a není pravda, že je ve všem Vmware lepší, to je oblíbený omyl způsobený mimo jiné obligátním přístupem "cokoliv, než Microsoft".

Ostatně virtualizační stroj MS je jediný, který plně zvládne například OS/2, NT 3.51, Win 32s pro Windows for Workgroups, DESQview/X a takové věci... tady Vmware beznadějně pohoří. Nemluvě o tom, že emuluje standardní S3 Trio grafickou kartu, to se hodí u třeba Solarisu aj. "Vmware SVGA" je šílená zhůvěřilost...