Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při sestavování PC

Zdravím, chtěl jsem si postavit PC a koupil jsem následující hardware:

ZEPPELIN 8GB KIT DDR3 1333MHz GOLD
GIGABYTE R545OC-512I
AMD Athlon II X4 640
GIGABYTE MA74GMT-S2

Když to dám dohromady, tak se mi PC zapne, hučí, ale to je všechno, nenajede do Biosu, vlastně ani klávesnice nezabliká, je tu hluchý:-)

Zkuste mi někdo prosím poradit, zkouším to poprvé a zatím nic nefunguje.

Vyber dosku z kejsu nech vylucis skraty, skusit len jednu RAM, skontrolovat ze mas zapojene vsetky dodatocne napajania (doska, grafika, apod). A napisat sem ze kolko ma ten zdroj amperov na 12V. Lebo ak je nejaky starsi tak ma malo na 12V a potrebujes potom novy zdroj.