Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předvyplnění formuláře odkazem

Čaute,
mám jeden web, na který sem dával redakční systém, ale původní web v html s kombinací php jsem tam nechal. Mám teď problém, protože mám přihlašovací formulář a někteří uživatelé nejsou schopni si přečíst popis k tomu, tak jsem chtěl aby se přes odkaz, co dám na web, ten formulář s jménem a heslem rovnou vyplnil. Vím, že to jde, ale nedokážu si prostě vzpomenout jak. HTML umím a PHP jen tak trochu (zatím). Ten formulář co chci předvyplnit je repertoar.php

Jestli jsem to správně pochopil, tak se snažíš poslat z jednoho webu údaje na další web a tam se jejich prostřednictvím přihlásit.
To samozřejmě není problém, jen si musíš předem promyslet jakým způsobem ty údaje pošleš, zda méně vhodně metodou GET nebo lépe metodou POST.

Použít můžeš třeba příklad na: php_post.asp
Jenom do action uvedeš absolutní adresu zpracovávajícího skriptu.
Zpracovávající skript pak nastaví příslušnou session atd....

Nic složitého.