Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Jak odmontovat ventilátor z chladiče CPU?

CPU: Intel Celeron D 2,66 GHz, Prescott

U mého starého PC je ten chladič poněkud menší a ventilátor je na něm jen nacvaknutý. Tahem se dá v pohodě sundat.
Jak toto provést u toho nového CPU? Jsou tam takové 2 "packy" tím ten ventilátor půjde sundat? Bojím se, že tím demontuju celý chladič a CPU vyjde na světlo světa..
Potřebuju jen sundat ten ventilátorek.

Ještě nikdy jsem to u tohoto typu nedělal a vše když je něco poprvé, tak si to vyžaduje nějakou instruktáž.

[mod]Problém byl vyřešen, další příspěvky jsou nadbytečné. Zamčeno. (Kurt)[/mod]

Nejlepší je,že tady píšeš jak se hrabeš v monitorech a TV a tak ale takovou věc jako vyměnit chladič CPU nebo ho jen sundat máš problem udělat. Myslel jsem, že jak tu dáváš vždycky takové chytračinky takže toto zvládneš levou zadní. Ale myslím, že to zvládáš vše tak leda na puse. :-D

Neurazej Mirka laskave.

Mirek rozebira a hrabe se v monitorech, TV i vezich, ale nikde nepise, ze by to dal dohromady. :-D

Mirku nic ve zlym, tata mel taky kolegu v praci, kterej takhle vsechno (TV atd.) rozebiral, dokonce jednomu kamosovi rozebral warburga, ale nikdy uz nic nedal dohromady tak, aby to chodilo.