Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze manipulovat se soubory na disku

Ahoj. Mám takový problém. Nechal jsem si vytáhnout u jedné firmy data z disku, jelikož se rozbil a já o ně nechtěl přijít. koupil jsem si nový na který mi ty data přetáhli a co se nestalo. Když ho teď připojím do pc tak soubory jsou otevřít ale nejdou přejmenovat a odstranit. přesouvat, prostě nic.

Disk je to WD 500GB, sata zapojený přes redukci na ATA.
Nevěděl byste někdo co s tím?

"......jen to náhlásí něco o nedostatku paměti......."

Poskozena data. Ze jsou zachranena, jeste neznamena, ze i jejich je obsah je v poradku.
Hod jednu MP3 (nebo JPG) na web, a mrknem.

edit: mrkni se do tech souboru nejakym prohlizecem,
jak vypada jejich hlavicka.

vecer je sem hodim. Jinak další poznatek jen, že pokud manuálně soubor otevřu v nejakém přehrávači tak funguje..ale klasickým dvojklikem to nelze.
Ve správci zařízení nejde prohlížet vlastnosti žádného zařízení! to je dost podivný