Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno jak spustit hudbu na hi-fi bez podpory mp3?

čau, poslední dobou mám chuť si pořádně užít nějákou mojí oblíbenou hudbu na 15 let starý hi-fi soupravě... bohužel nepodporuje mp3, takže to budu muset něják překonvertovat, ale nevim na jakej formát, protože ani WAV mi to nevzalo, takže doufám, ž mi něják poradíte :)

Věž nemá audio vstup? Jeden starší kousek takhle používám s počítačem.

Pokud ti jde o vypálení MP3 na CD, stačí klasický Windows Media Player, jako uživatelsky přívětivý na 2 kliknutí se mi osvědčil "Burrrn". A u takhle staré věže bych se rovnou smířil s tím, že nepodporuje CD-RW.

Format sa vola Audio CD a vie to vypalit akykolvek vypalovaci program (pri volbe media si nezvolis datove CD, ale musis zvolit "Audio CD").
Samozrejme musi to byt CD medium a nie DVD, a dobre je to vypalovat pomaly (8x az 16x). Niektore stare veze vobec nepodporovali palene CD takze potom jedine co mozes skonvertovat je vezu na elektrosrot. Ale da sa pouzivat ako repraky k PC.

P.S. a este mal by to CD vypalovaci program aj uzavret, na to je urcite nejake zaskrtavatko vo vypalovacom programe, nezaskrtavat ziadne multisession ani nic podobne, ani ziadne povolit dopalovanie na to CD, ani nic podobne.

Abysmesi udělali jasno:
1. Když se na to vypálené CD ve správci souborů v PC koukneš, co tam vidíš? Cokoliv jiného než Track01.cda Track02.cda ... je špatně - musíš to vypálit jako AUDIO CD a o převod do správného formátu se postará vypalovaci SW (např. Nero)
2. to médium CD-R (ne CD-RW) je nějaká značka nebo jakejsi šmejd ze supermarketu?
3. Ta věž nemá manuál? Jestli má, píšou v něm že to podporuje CD-R?

to by mi zas hrály jen dvě bedny z pěti.. navíc co sem koukal, je to tam něják podivně zapojený a vymyšlený, takže by mi možná nehrály ani ty hlaví, ale zadní. a navíc tuhle redukci nemám. mám jen 2x CINCH výstup a 3,5mm jack vstup... asi se na to vykašlu, jen mě zajímalo, jestli by to něják šlo :) díky za rady