Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router - nejde se přihlásit do admin rozhraní

Ahoj, nevíte jak se dostanu do routeru? Když zadám do vyhledávače IP tak se musim přihlásit pod uživatelským jménem tak napíšu jmeno uživatele, heslo nemam dám enter ale přihlásit se nemůžu. Nevíte tedy kde se dá sehnat to jméno a heslo? Děkuji :-)

Změna předmětu, původně: Router (host)

Router nevim jak vypadá tudíž nevim jestli ho mám nebo nea a internet mam hrochnet. Hele mě fakt jde jen o to abych mohl ve hře založit něaký serer a aby se ke mě mohli připojit ostatní hráči (teď to píše: unable connect co host) což mi teďka právě nejde a dočetl jsem se že to může být nastvením v routeru.

Takže máš nejakého OUTDOOR klienta s anténou na streche a pripojenie k internetu je od miestneho wifi poskytovateľa?
Ak ten OUDOOR klient má v sebe zabudovaný router - môžeš akurát osloviť človeka, ktorý to inštaloval, ale neverím že Ti poskytne heslo...