Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční multimediální tlačítka

ahoj. Mám usb klávesnici od acutake a před pár dny mi přestali fakat multimediální tl. Teda jen tl. pošta a tl. pro hudební přehrávač. Bod obnovy mám jen pro jeden den..ostatní jsou neznámo kde. Takže nevím co teď s tím. Jinak drivery jsem nenašel a odebrat zařízení jsem zkoušel. Any idea?

Vyskusaj HotkeyP, ak sa ti nebude pacit, aspon zistis ci je to SW alebo HW problem. Neinstaluje sa, len rozbalis, v poli pre kl. skratku stlacis dane tlacidlo a mal by sa tam zobrazit nazov tlacidla alebo cislo, ak sa nic nezobrazi, bude to pravdepodobne HW problem, ak ano, mozes si nastavit akciu pre dane tlacidlo - alebo dalej patrat, nastavit predvoleneho emailoveho klienta a hudobny prehravac...

Tak jsem zkoušel klávesové zkratky pomocí hotkeyP a zobrazilo mi to kod jen nekterych tlacitek..treba u kalkulacky mi to hodilo (183) a u pla nebo pause zase "Media_Play_Pause", nechce se mi věřit tomu, že by tl. po roce používání jen tak zkratovala a odešla do věčných lovišť. U klávesnic je spíš větší pravděpodobnost, že začnou drhnout tlačítka

Ked nepojde na inom PC tak to asi bude HW problem, ak nie, tak potom okrem preinstalovania Win este patrat kde je problem.

Inak, ked to neslo v HotkeyP - skor to vidim na HW problem, ten program ma vyssiu prioritu ako ine programy.

Tu je este niekolko rad ako vylucit SW problem pomocou HotkeyP:

- Vyskusaj jednoduchy prikaz, napr. Lupa . daj OK a vyskusaj to, je mozne ze tu klavesu to zobralo len nezobrazilo ziadny nazov, aj ked velke sance tomu nedavam.

- Pri stlacani problemovej klavesy v HotkeyP stlac spolu Shift+Alt a danu klavesu, vtedy by sa mala zobrazit aj ked ju ako samotnu pouziva iny program pre akciu ktora nefunguje.

- Dalsi malo pravdepodobny problem je ze HotkeyP tie klavesy nevie rozpoznat, podobny program je AutoHotkey tusim, ale je ovela komplikovanejsi na ovladanie.

Nakoniec este otazka - su tie klavesy vedla seba? Zvysila by sa sanca na HW problem.