Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hláška "Nedostatek místa na disku" - proč?

Ahoj, předem říkám, že se v PC vůbec nevyznám, a tak mě nepřekvapuje, že se mi naskytl problém, který má možná jednoduché řešení, ale já nevím jaké. V "PC" jsem měl několik her, které jsem už nehrál, tak jsem je odinstaloval. Když jsem druhý den zapnul "PC" tak mě uvítala upomínka, že mám nedostatek místa na disku. Jako fakt nevim jak je to možný a kde je to místo... může mi někdo poradit? díky moc

[mod]Změna titulku dotazu (původně "Místo")
Změna kategorie Chyby->Operační systémy (host)[/mod]

Inac podla toho co si pisal mas asi podobny problem ako niekto tu
archive299-2005-11-1960269.html
Ak nevies anglicky, tak pisu tam ze asi je cela zlozka _restore dosahana, zvycajne nejakym programom od symantecu. Radi mu vymazat celu zlozku _restore (to sa da len z DOSu), potom by si mali Win vytvorit novu, a mali by potom fungovat vsetky nastavenia k obnoveniu systemu (to co mas teraz zasednute).

Po tom co som si precital povazujem za nerealne ti vysvetlit ako zmazat restore z DOSu, ale v podstate nabootujes DOS a potom
ATTRIB -H -S -R C:\_RESTORE
REN C:\_RESTORE OLDREST

a potom mozes zmazat adresar "oldrest" pod windows.

Achjo. Ved si pisal ze to zaskrtavatko neslo odskrtnut ani predtym, tak to zaskrtavatko asi s adresarom Temp nesuvisi (ak neslo pred vymazanim Temp, a ani po vymazani), ale asi je este niekde bordel v tom _restore, alebo v celkovo v tych Win.

Ak sa nechces s tym uz zaoberat tak to uz tak nechaj, miesto na disku uz mas dost, a system restore si aj tak doteraz nepouzival. Ak by si velmi chcel, tak to by ti musel asi ukazat niekto osobne kto je schopny dekodovat co sme to tu pisali vyssie.

Skontroluj aj kolko zaberaju ostatne zlozky na disku, napr. cez pravy klik na zlozku a vyber vlastnosti), alebo to uz nechaj tak.