Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky vybrat zdroj?

Ahoj, chci si poridit novy zdroj pze muj Fotron II BlueStorm 500W je nedostacujici. Chtel bych poprosit o tipy do ktereho bych mel jit - sestavu mam zde dole cryptloc

Budu si urcite za chvili kupovat novou grafiku premyslim o GTX580ce, ale cekam zatim na AMD HD6970. 2 a vice grafik zatim neplanuji, ale proc nemit rezervu ze. Takze vyrobce, tip a kapacitu bych poprosil - dekuji vsem

Osobne zatim premyslim o tomto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=7816 1

velice dekuji za se mi venujete, ale ja chci koupit novy zdroj - budu si taktovat i7cku chci mit v bedne spoustu fanu a chci si taktovat i grafickou kartu. 500W je setsakramentsky malo a jak jsem psal mozna casem budu chcit 2 grafiky, 3 uz ne to je zbytecnost. Prosim ten 850W corsair ci ten 1000W corsair? ten 1000w ma 2 napajeci vetve ale ten 850 ma jen jednu, zase je nvoejsi typ ma oceneni apod...