Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Heslo k HDD?

Dobrý den chtěl bych se zeptat co mam dělat,když zapnu počítač tak se my objeví zámek myslím si ze to je heslo k HDD,protože jsem předtím něco nastavoval v BIOSU je možný ze to bylo heslo HDD,ale teď když to heslo zadávám tak mi nefunguje.

protože jsem předtím něco nastavoval v BIOSU je možný ze to bylo heslo HDD

Pobavil jsi mě, děkuju. Asi je zbytečný se ptát, proč se hrabeš v biosu, když tomu nerozumíš a ani nemáš intelekt na to, si své zásahy zapamatovat, aby bylo poté možno vše vrátit do původního stavu... Takovým lidem by patřilo, aby svá supertajná zaheslovaná data už nedostali zpět. To není zlomyslnost, ale lekce života. Za blbost se platí, nebo tak nějak se to říká...