Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim poradte, aku hodnotu ma dana zostava?

Dobry den, uz dlhsiu dobu nesledujem ceny pocitacovych zostav a komponentov, tak by som bol velmi rad, keby ste mi poradili, ci ma nasledujuca zostava hodnotu 260€. Mam zaujem o kupu tejto zostavy:CPU AMD Atlon II X3 435 (AM3) 2,9GHz True Triple-Core Design,1,5 MB Total Cache
RAM DDR3 4GB 1066MHz PATRIOT Kit2x2GB
HDD 250GB SAMSUNG 5400RPM,SATAII/300
MB ASUS M4A77T AM3,AMD770,4xDIMM Dual-Ch. DDR3 1800 OC,1xPClex16,Gb LAN,EPU
ATX Miditower TRACER INSPIRE TRO-753 PFC 450W
VGA 1GB DDR3 EAH5450 ASUS, PCI express 2.1 DDR3 1GB, DVI,HDMI
DVD RW SAMSUNG SH-S223L SATA
win 7 ultimate
Klavesnica,mys

Dakujem za pomoc

Když to přepočtu na koruny český, tak to je za 6500Kč, tak by to byla celkem dobrá cena. Až na to, že disk je relativně malej a hlavně pomalej, grafika není na hry ani náhodou, zdroj je asi nějakej noname, ale sestavu by měl utáhnout v klidu a operační systém asi nebude legální, tudíž ani není v ceně, to by stálo mnohem víc. Takže to určitě nebude z obchodu, že?

Asi ne. Řeknu to takhle - za tu cenu to klidně kup, není to zas taková plečka. Po čase (až naskrblíš nějaký obolos) můžeš grafiku dokoupit. Kdyby tam byla minimálně HD5650, s klidným svědomím ti to na hry se sraženými detaily doporučím. BTW: čort ví, co je tam za zdroj...

edit: Přimlouvám se i za větší a rychlejší HDD, ale není to tak tragické. Nebyla to původně samohrajka?

DDR grafiky ta nemusi vobec zaujimat, doska s tym nema nic spolocne. Mozes tam dat aj grafiku s DDR10.
Ci je X1600 lepsia? Obe su slabiny takze to asi vyjde na stejno. Ta novsia aspon ma nove shadery takze novsie hry aspon spustis aj ked 3D pohyb bude v style asi ako diapozitivy :) (so starou by si ani nespustil)