Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blue screen na ntb

Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně tohoto problému. Na notebooku jsem měl puštěnou hru, a v jeden okamžik se objevila blue screen. Pouze problikla a ntb se restartoval. Potom se mi zobrazila tato chybová hláška:

Díky za rady :-)

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 1000008e
BCP1: C0000005
BCP2: 8408D285
BCP3: BA2FAB90
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 768_1

Soubory umožňující popis problému:
C:\Windows\Minidump\Mini120410-01.dmp
C:\Users\Koci\AppData\Local\Temp\WER-40794-0.sysda ta.xml
C:\Users\Koci\AppData\Local\Temp\WER9EED.tmp.versi on.txt

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid =0x0405

skutočný problém je zachytený tu v tomto súbore C:\Windows\Minidump\Mini120410-01.dmp,tie ostatné chyby v zobrazenom výpise sú nepodstatné,BCCode:1000008e môže a nemusí byť problém s ovládačom,BCP1:C0000005 svedčí o tom,že niektorý súbor bol zablokovaný interným firewallom alebo uac ochranou,čo na prvý pohlad budí dojem,že v hre bol použitý crack,výpisy BPC2/3/4 o poruche niektorého súboru,BPC4 je nulový,čiže je to opravitelná chyba pravdepodobne softwarového charakteru,ale skutočného vinníka obvykle ukrýva ten *.dump súbor,ktorý k dispozícii nemáme,takže môžme len hádať,čo je na vine....skontroluj systém,či sa v ňom nenachádza súbor srosa.sys,pokial ho nájdeš,jedná sa o vírus,ktorý spôsobuje idetickú chybu akú popisuješ,takže použi nejaký jednorazový čistič a la avira desktop cleaner,mcafee avert stinger,norman malware cleaner a prečisti systém,pokial ho nenájdeš,bude chyba inde a to sa bude dať pozrieť jedine v dotyčnom dump súbore...