Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde psat pismena s hacky a carky

Zdravim, Win XP profesional 32 bit. Klavesnici to neni zkousel jsem to i s jinou.
Kdyz chci napsat pismeno s hackem napriklad ť, musim se shiftem stisknout tu klavesu vedle "backspace" a pak pismeno.
Problem nastava v tom, ze kdyz podrzim shift a stisknu tu klavesu na hacek, napise se okamzite 2x hacek, ( ˇˇ ) Takze neni mozne napsat pismeno s hackem, jak to napravim?

Zdravím,
me ciste v pc (programy) píse klávecnice dobre. jen kdyz potrebuju neco na internetu (e-mail, fb, zadat do vyhledavace), tak mi nejde e,s,c,r,z s hackem a u s krouzkem... má to uplne jiny funkce:
e - nic, s - a, c - enter, r - Y, z - ~, u - o.
To mám taky zavirovanej pc???

jestli nejedes pod adminem, tak si zkus vytvorit novej uzivatelskej ucet, treba to bude nejednodussi, jak se toho zbavit, jestli se to vrtalo v registrech, tak leda obnova systemu, nicmene, kdyz nevis odkdy to zacalo, tak to je tezky. :-/

Vypis, vyznate se v tom?

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 21:24:56, on 11.12.2010
Platform: Windows XP SP3 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.17091)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgchsvx.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgrsx.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgcsrvx.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgwdsvc.exe
C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40ST7.EXE
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40RP7.EXE
C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgnsx.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgemc.exe
C:\WINDOWS\system32\SearchIndexer.exe
C:\WINDOWS\system32\wuauclt.exe
C:\Program Files\AVG\AVG9\avgcsrvx.exe
C:\WINDOWS\Mixer.exe
C:\PROGRA~1\IMESHA~1\MediaBar\DataMngr\DataMngrUI. exe
C:\WINDOWS\adobeuptdt.exe
C:\WINDOWS\system32\winuptdt.exe
C:\PROGRA~1\AVG\AVG9\avgtray.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe
C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Badoo\Badoo Desktop\1.2.22.828\Badoo.Desktop.exe
C:\Program Files\Common Files\Nikon\Monitor\NkMonitor.exe
C:\Program Files\Windows Desktop Search\WindowsSearch.exe
C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\soffice.exe
C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\soffice.bin
C:\Documents and Settings\IRENA\Plocha\hijackthis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.seznam.cz
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = fwlink
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = fwlink
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = fwlink
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
R3 - URLSearchHook: (no name) - - (no file)
R3 - URLSearchHook: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
O1 - Hosts: ::1 localhost
O1 - Hosts: 94.23.168.38 L2authd.Lineage2.com
O2 - BHO: WormRadar.com IESiteBlocker.NavFilter - {3CA2F312-6F6E-4B53-A66E-4E65E497C8C0} - C:\Program Files\AVG\AVG9\avgssie.dll
O2 - BHO: UrlHelper Class - {474597C5-AB09-49d6-A4D5-2E8D7341384E} - C:\Program Files\iMesh Applications\MediaBar\DataMngr\IEBHO.dll
O2 - BHO: MediaBar - {ABB49B3B-AB7D-4ED0-9135-93FD5AA4F69F} - C:\Program Files\iMesh Applications\MediaBar\ToolBar\iMeshMediaBarDx.dll
O2 - BHO: Ukazatel S-Rank - {EA837F48-5AD1-443E-AE34-FFE03CBF3099} - C:\Program Files\Seznam.cz\core.2.dll
O3 - Toolbar: ICQToolBar - {855F3B16-6D32-4fe6-8A56-BBB695989046} - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQToolBar.dll
O3 - Toolbar: MediaBar - {ABB49B3B-AB7D-4ED0-9135-93FD5AA4F69F} - C:\Program Files\iMesh Applications\MediaBar\ToolBar\iMeshMediaBarDx.dll

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [C-Media Mixer] Mixer.exe /startup
O4 - HKLM\..\Run: [AdobeCS4ServiceManager] "C:\Program Files\Common Files\Adobe\CS4ServiceManager\CS4ServiceManager.ex e" -launchedbylogin
O4 - HKLM\..\Run: [DataMngr] C:\PROGRA~1\IMESHA~1\MediaBar\DataMngr\DataMngrUI. exe
O4 - HKLM\..\Run: [AdobeUpdateTimer] C:\WINDOWS\adobeuptdt.exe
O4 - HKLM\..\Run: [AdobeUpdateTimer2] C:\WINDOWS\system32\winuptdt.exe
O4 - HKLM\..\Run: [AVG9_TRAY] C:\PROGRA~1\AVG\AVG9\avgtray.exe
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [DAEMON Tools Lite] "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun
O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [EPSON Stylus SX400 Series] C:\WINDOWS\System32\spool\DRIVERS\W32X86\3\E_FATIE GE.EXE /FU "C:\WINDOWS\TEMP\E_S100B.tmp" /EF "HKCU"
O4 - HKCU\..\Run: [Badoo Desktop] "C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\Badoo\Badoo Desktop\1.2.22.828\Badoo.Desktop.exe"
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\CTFMON.EXE (User 'Default user')
O4 - Startup: OpenOffice.org 3.0.lnk = C:\Program Files\OpenOffice.org 3\program\quickstart.exe
O4 - Global Startup: Nikon Monitor.lnk = C:\Program Files\Common Files\Nikon\Monitor\NkMonitor.exe
O4 - Global Startup: Windows Search.lnk = C:\Program Files\Windows Desktop Search\WindowsSearch.exe
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ6 - {E59EB121-F339-4851-A3BA-FE49C35617C2} - C:\Program Files\ICQ6.5\ICQ.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O16 - DPF: {1E54D648-B804-468d-BC78-4AFFED8E262E} (System Requirements Lab) - http://www.nvidia.com/content/DriverDownload/srl/3 .0.0.0/srl_bin/sysreqlab3.cab
O16 - DPF: {6E32070A-766D-4EE6-879C-DC1FA91D2FC3} (MUWebControl Class) - http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/V5C ontrols/en/x86/client/muweb_site.cab?1198010061310
O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shockwave/ca bs/flash/swflash.cab
O16 - DPF: {E2883E8F-472F-4FB0-9522-AC9BF37916A7} - http://platformdl.adobe.com/NOS/getPlusPlus/1.6/gp .cab
O18 - Protocol: linkscanner - {F274614C-63F8-47D5-A4D1-FBDDE494F8D1} - C:\Program Files\AVG\AVG9\avgpp.dll
O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O20 - AppInit_DLLs: C:\PROGRA~1\IMESHA~1\MediaBar\DataMngr\datamngr.dl l
O20 - Winlogon Notify: avgrsstarter - C:\WINDOWS\SYSTEM32\avgrsstx.dll
O23 - Service: AVG Free E-mail Scanner (avg9emc) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\Program Files\AVG\AVG9\avgemc.exe
O23 - Service: AVG Free WatchDog (avg9wd) - AVG Technologies CZ, s.r.o. - C:\Program Files\AVG\AVG9\avgwdsvc.exe
O23 - Service: EPSON V5 Service4(01) (EPSON_EB_RPCV4_01) - SEIKO EPSON CORPORATION - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40ST7.EXE
O23 - Service: EPSON V3 Service4(01) (EPSON_PM_RPCV4_01) - SEIKO EPSON CORPORATION - C:\Documents and Settings\All Users\Data aplikací\EPSON\EPW!3 SSRP\E_S40RP7.EXE
O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Acresso Software Inc. - C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe
O23 - Service: ICQ Service - Unknown owner - C:\Program Files\ICQ6Toolbar\ICQ Service.exe
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe

--
End of file - 8063 bytes

Vypis, vyznate se v tom?

já jsem ti neříkal že ten odpad máš dávat sem. ty máš vědět co instaluješ, k čemu to máš a proč ti to běží - ten log je pro tebe.

k čemu máš SearchIndexer.exe, Mixer.exe, DataMngrUI.exe, adobeuptdt.exe, Badoo.Desktop.exe ? proč instaluješ každou sračku kterou potkáš?

to je fuk. něco v nouzovém režimu běží, něco ne. proto se to jmenuje nouzový režim a při jeho spuštění tě to upozorňuje.
raději napiš jak se to chová v normálním režimu.
protože pokud by to nepomohlo, pak bys potřeboval ještě nějaký hledač rootkitů, jenže oni pod běžícím systémem najdou jen něco. tam to chce mít buď bootovací cd s takovým softem, nebo vytáhnout disk a testovat ho v jiném systému ať se z něj nebootuje.

memtest.

a taky zkus tu kontrolu na rootkity.

Je nejaka stranka kde zjistim co to muze byt?

pokud pod tím není vypsaný vadný ovladač, nemá moc cenu ten kód řešit.
užitečnější bývá na dump-soubory poštvat analyzér bsod

(můžeš ty soubory z c:\Windows\MiniDump v nouzovém režimu překopírovat na flashku a ověřit na jiném pc, ten nástroj vezme cestu k jinému adresáři:

BlueScreenView.exe /MiniDumpFolder <Folder>