Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB vypnute/nereaguje a je v poradku

ahoj tak mam zase problem 2 z ostatnich konektoru na usb v pc jsou uplne v pohode vsechno vevnitr dobry vlozim tam mys a nejde to zkousel jsem to u 3 mysi nwm jestli se neco nevyplo v nastaveni nebo je chyba uplne nekde ve vnitr dekuju za odpoved

Upravena velikost písmen. (host)

V PC ty konektory na USB ... Ve 2 z nich my najednou prestala reagovat mys (zkusil jsem 3 myse) konektory jsou v poradku nic jim neni jen me zajima jestli se to nedalo zavinit nejak v PC napr: vevnitr a nebo v nastaveni windows.. ( Mysi to byt nemuze pac jsem ji zapojil dale do dalsiho a to jede )