Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tuner - neznam presny typ. Jak sezenu drivery?

Zdravim.
Dostal se ke me USB TV tuner znacky HP.
Jedine, co je na nem napsano:

HP
rmn A867
part no. 580715-001
spares no. 581222-001

Ve spravci zarizeni se ukaze jako Nezname zarizni - A867

Nedari se mi zjistit presny nazev produktu a tim padem odpovidajici software.
Poadte mi prosim jak problem vyresit.

ja jsem puvodne zkousel toto:
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloa dIndex?cc=cz&lc=cs&dlc=cs&softwareitem=ob-72987-1
a to neklaplo

Kazdopadne ovladac ze tveho odkazu maka a tuner je nainstalovan.
Diky

Jeste bych ale rad nejaky obsluzny program. TV player. Musim shanet neco, co bylo dodavano k tuneru, nebo staci instalovat nejakou alternativu v podobe napr. ATV200?

Mimochodem, ten ovladač byl první odkaz z Googlu. ;-)

Ale musím tě pochválit za ukázkový dotaz - výstižný nadpis, přesný popis problému, jen chybí uvedení OS.

Co se týče obslužného SW, záleží, jaký je v tuneru použitý čip. Nevím, jestli se ATV2000 ještě vyvíjí, koukni na jeho domovskou stránku a do dokumentace. Pokud si ani tak nebudeš jistej, tak můžeš zkusit nainstalovat, ale mám docela pochybnosti, že pojede.

Tento program si s kartou nejspis neporadi. Nejde ani spustit ladeni a celkove se to chova podivne. Napr. se mi rozpada obraz na pozadi pri presouvani okna Dscaleru.

Jsem na mrtvem bode. Ovladace jsou, ale neni program, ktery by mi TV zobrazil ... :/

No to me nenapadlo. :D Presel jsem pred par dny z XP na 7
... tak WMC jsem zkusil, ale zadne kanaly mi to nenaladilo. Antenka k tomu je sice malinka, ale zas bydlim asi 350m od zizkovskeho vysilace. nejaky signal bych preci jen cekal.
Budu muset vyzkouset u nekoho na kabelovce. (asi)