Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc Sestava

Čauvec, žádám o radu se svojí budoucí Pc-sestavou.Pc Sestava by měla sloužit k hraní nových her a neměla by přesáhnout cenu 18.000,-(Můj nejvyšší limit, který bych nerad přesáhnul).Tady je sestava, kterou ste mi asi před měsícem složili a mám na ni pár otázek: 1) Jaké větrání a je vůbec potřeba? 2) Co by jste mi doporučili pozměnit na této sestavě-Kromě monitoru, ten jsem pevně rozhodnutý, že chci. :-)

Sestava- http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_107J0 10KAI0103NK010ZX5010XP2010IYL010ZHH010TUD010RM1010 0BN010PH3010U8201
Díky za rady

Nevím co vidíš na tom monitoru, jediný čím je snad zajímavý je pitomé rozlišení.
Ten set klávesnice a myši to má být na hraní her ? Aspoň logitech rx 250.
Proč tam máš jednu z nejdražších věcí (vga) se zárukou jen 2 roky ? Aby ses 26měsíc od koupi nebyl do hlavy :-)